נעים להכיר

מאז שאני זוכרת את עצמי אני ילדה-קפיץ, מתקשה לשבת במקום אחד ומלאת אנרגיות אותן הוצאתי ברכיבה על אופניים, טיפוס על עצים ומשחקי כדורגל עם הבנים בכיתה. 

כשקצת גדלתי האנרגיות כוונו להתעמלות קרקע, טניס ונבחרת האתלטיקה הקלה בבית הספר.
בתיכון אלו היו הרולרבליידס ושיעורי ארובי עם ורד צבעון ועטרה דפני (כן, כן, כזו עתיקה אני).

בכל שנות בגרותי היה הספורט ברקע כתחביב – רכיבה על אופניים, שחיה, ריצה ואת האנרגיות והקפיציות שמרתי לעבודת השטח המאוד מעניינת שעשיתי בשירות המדינה במשך 25 שנה, מי היה מאמין שקיבלתי משכורת כדי להיות היפראקטיבית.

לאחר שיצאתי לפרישה מוקדמת התלבטתי בין שני חלומות כמעט מנוגדים – מצד אחד אהבתי לאפייה ומתוקים ומצד שני אהבתי הגדולה לספורט ולאורח חיים בריא, ככל שחלף הזמן הבנתי שמה שאני באמת זקוקה לו זה תנועה, אנשים, אוויר חופשי ואור שמש וכי את כל זה לא אמצא במטבח בסביבת בצקים ותנורים, זה היה הרגע שהפכתי את הספורט למקצוע. 

את הכשרתי כמאמנת כושר השגתי כמה שנים קודם לכן כשלמדתי בשלוחה של וינגייט להעשרה אישית ועל מנת שאבין את התהליכים שעוברים על הגוף בלי להיות תלויה במאמנים אחרים.

העמקתי את הכשרתי כמאמנת כושר אישית, אימונים פונקציונליים ואימונים ייחודיים לכבדי משקל, בוגרים וילדים ובמהלך השנים עברתי הסמכות נוספות באימוני כושר שונים וכן כמאמנת (קואצ’רית) לתזונה נכונה.

אני ממש רואה כשליחות, לא פחות חשובה מעבודתי לאורך השנים בשרות המדינה, את אימון הכושר של מבוגרים וילדים כבדי המשקל בשילוב עם הקניית הרגלים לחיים בריאים יותר והבונוס הגדול מבחינתי הוא האושר והסיפוק הגדול שיש לי מהעבודה היומיומית עם אנשים ויכולת ההשפעה שלי על איכות חייהם.

אני ממש אוהבת את העבודה שלי.

אני מאמינה כי ספורט ואימוני כושר הם חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו ולא צריכים להוות מטלה או עול שאנחנו עושים באי חשק.

אני מאמינה כי הכושר והספורט בחיים שלנו צריכים להיות אפקטיביים, מהירים וזמינים בדומה לאורח החיים המהירים והדינמיים שאנחנו חיים היום – לא עוד שעות בחדר כושר או שיעורי סטודיו מתישים, לא עוד שעות קבועות מראש שנקבעו לנו ע”י מועדון הכושר – אנחנו אדונים לזמן שלנו, למתי ואיך.

בדיוק בשביל זה הקמתי את אתר האימונים שלי

באתר תמצאו אימונים באורך של 10-30 דקות בלבד, במשקל גוף או עם אביזרים שניתן לרכוש בקלות בכל חנות ספורט והחשוב מכל – אתם לא לבד, אתם תמיד ביחד איתי, מאמנת הכושר האישית שלכם, תמיד יחד, היכן ומתי שאתם בוחרים, אני מלווה אתכם, נותנת לכם הוראות, מתקנת, מסבירה מה עליכם לעשות אם רמת הכושר שלכם טובה יותר או פחות, מעודדת ומזיעה יחד אתכם.

אני מאמינה שאם תתמידו ונתאמן יחד את האימון היומי בכל יום, תבחינו בשינוי המיוחל בפרק זמן לא ארוך, תרגישו חזקים יותר ממה שהייתם, בכושר טוב יותר ממה שהייתם ובריאים יותר ממה שהרגשתם אי פעם.

באתר תמצאו גם את הבלוג שלי בו אני כותבת על מנת לשתף אתכם באימונים, בתזונה ובחיים הפרטיים שלי, בנוסף אדריך אתכם ואעזור לכם בבחירות נכונות במטבח הביתי ובאכילה מחוץ לבית וכל זה כמובן במטרה לעזור לכם לבצע את השינוי הגופני שאתם מייחלים לו אך לא הייתם בטוחים שהדבר אפשרי.

ברגע שאתם עושים מנוי לאתר, האימון הופך להיות אישי, אני מתחייבת לדחוף אתכם קדימה כשאתם חסרי מוטיבציה, אעודד, אצחק ביחד אתכם ואבעט בכם מהכורסא וכל זאת דרך מסך המחשב או הנייד שלכם.

אני אפגוש אתכם היכן שתקבעו – בבית, בחוץ או בנסיעת עבודה, בפארק בחוף הים או בסלון הבית ואראה לכם כי אפשר להתאמן בכל מקום כמעט וגם אם אתם אנשים עסוקים מאוד או לא עסוקים בכלל.

ביחד נתאמן ונתקדם אל המטרות שתציבו לעצמכם, אימון אחד בכל פעם.

אם הגעתם עד לכאן אתם מוזמנים להרשם ולהצטרף אלי למסע.

אודות. אילת סער